Jolly Tur Transfer, Antalya Havalimanı Transfer Koşulları

Jolly Tur Transfer olarak müşterilerimizin konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşamasını sağlamak için Antalya Havalimanı Transfer şartlarımızı net bir şekilde belirledik. Hizmetlerimiz hakkında bilmeniz gereken tüm detayları Şartlar kategorimizde paylaşıyoruz.

Antalya Havalimanı Transfer, Antalya Transfer 

Web sitemizden veya çağrı merkezimizden rezervasyon yapanlar, genel şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Transfer ücretini istediğiniz para birimiyle nakit olarak şoförümüze ödeyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden yapılan hizmet satın alımları, şirketimiz tarafından gönderilen onay e-postası ile doğrulanır.


İnternet kökenli e-postaların teslim edilmemesi, geç teslim edilmesi veya eksik teslim edilmesi durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Böyle bir durumda lütfen telefonla bizimle iletişime geçin.


Transfer saati, yeri veya uçuş saatlerinde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik bize e-posta veya telefon ile bildirilmelidir.


Uçuş gecikmeleri için ek ücret alınmayacaktır, süre ne olursa olsun.


Evcil hayvanlar taşınacaksa, mutlaka kafeslerinde taşınmalıdır.


İç havaalanı uçuşlarınızdan 1 saat önce, uluslararası uçuşlarınızdan ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.


Yasaya göre, araçlarımızda tütün, sigara ve alkol bulundurulamaz.


Rezervasyon sırasında belirtilmedikçe araçlarımızda bebek koltuğu bulunmayacaktır. (1 bebek koltuğu ücretsiz olarak sağlanacaktır.)


Yasalara ve şirket politikamıza uygun olarak, araçtaki çocuk veya bebek koltukları misafirlerimiz tarafından bağlanmalıdır. Aksi halde herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Şoförlerimiz size teknik sözlü destek verecektir.


Araç seçimi, kişi sayısına göre yapılmalıdır. Seçilen aracın kapasitesini aşan yolcular yasaya uygun olarak taşınamayacaktır. Yolcu sayısı hesaplanırken çocuklar veya bebekler toplam sayıya dahil edilmelidir. Araçlarımızın sigortası, araçların kapasitesine göre yapılmaktadır.


Herhangi bir nedenle seçtiğiniz araç gelmezse, aynı kategoride veya daha yüksek bir kategoride bir araç almanız mümkün olabilir.


Rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.


Cep telefonu ve e-posta adresinizi tam ve doğru girdiğinizden emin olun. Aksi halde, oluşabilecek herhangi bir sorundan şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Transfer fiyatlarımız kişi başı değil, araç başı olarak geçerlidir.


Bagajlarınızı araçlarımıza yerleştirirken, eksiksiz ve tam olduğundan emin olun. Personelimiz her zaman bagajlarınızı taşımanıza yardımcı olacaktır. Web sitemizde belirtilen araç bagaj kapasitesini aşan bagajlar araçlara alınmayacaktır.

Rezervasyon sırasında bildirilmeyen tekerlekli sandalyeler, bisikletler, elektrikli bisikletler, sörf tahtaları, kayaklar ve golf çantaları araçlara alınmayacaktır.


Havaalanlarında, rezervasyonunuzda belirttiğiniz adınızı taşıyan bir tabela ile çıkış kapısında karşılanacaksınız.


Web sitemizde belirtilen fiyatlar, araç, şoför, yakıt, otopark ve otoyol ücretlerini içermektedir.

         Jolly Tur Transfer olarak müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimizden biridir. Antalya Havalimanı Belek Transfer, Antalya Havalimanı Side Transfer, Antalya Havalimanı Kundu Transfer, Antalya Havalimanı Lara Transfer, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı Alanya Transfer, Antalya Havalimanı Beldibi Transfer, Antalya Havalimanı Kadriye Transfer, Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer, Antalya Havalimanı Avsallar Transfer, Antalya Havalimanı Colaklı Transfer, Antalya Havalimanı Evrenseki Transfer, Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer, Antalya Havalimanı Antalya Şehir Merkezi Transfer, Antalya Havalimanı Kaleiçi (Old Town Transfer), Antalya Havalimanı Gündoğdu Transfer, Antalya Havalimanı Kumköy Transfer, Antalya Havalimanı Sorgun Transfer, Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer , Antalya Havalimanı İncekum Transfer, Antalya Havalimanı Türkler Transfer, Antalya Havalimanı Payallar Transfer, Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer, Antalya Havalimanı Göynük Transfer, Antalya Havalimanı Kiriş Transfer, Antalya Havalimanı Çamyuva Transfer, Antalya Havalimanı Tekirova Transfer, Antalya Havalimanı Çıralı Transfer, Antalya Havalimanı Olympos Transfer , Antalya Havalimanı Konaklı Transfer, Antalya Havalimanı Kızılot Transfer, Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer, Antalya Havalimanı Çenger Transfer, Antalya Havalimanı Tosmur Transfer, Antalya Havalimanı Kestel Transfer, Antalya Havalimanı Kargıcak Transfer, Antalya Havalimanı Adrasan Transfer, Antalya Havalimanı Kumluca Transfer, Antalya Havalimanı Finike Transfer , Antalya Havalimanı Demre Transfer, Antalya Havalimanı Kaş Transfer, Antalya Havalimanı Kalkan Transfer, Antalya Havalimanı Kekova Transfer, Antalya Havalimanı Patara Transfer, Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer ve Antalya Havalimanı Manavgat Transfer yapmaktayız.